Фітнес-клуб FORMA

+38 (032) 2329095
+38 (098) 0820003
вул. Б.Міхновських, 23
Львівська область ,
Львів

49.8398972

24.0036791
 
	Фітнес-клуб FORMA - це: 
- суперсучасний високотехнологічний цифровий тренажерний комплекс, на всі 100% імітуючий фізіологію рухової системи людини; зал кардіотренувань, що обладнаний найновітнішими досягненнями тренінгових технологій, які дозволяють за короткий проміжок часу кардинально змінити себе;
- персональні тренування, розробка індивідуальних програм тренером та раціону харчування дієтологом;

Усе це допоможе позбутись зайвої ваги, отримати гарну мускулатуру та поставу. Стати, більш привабливим, отримати хороший імунітет і покращити життєвоважливі показники, підняти власну самооцінку. І головне — відмотати дозаду годинник біологічного віку! 
Ми проаналізуємо Ваш рівень підготовки, стан вашого здоров’я, складемо індивідуальний план корекції вашої фігури, план харчування, спосіб та режим тренувань, а наші тренери прослідкують за безпекою занять і вашим прогресом! 

В якості відновлювального комплексу після тренувань до ваших послуг масажний кабінет, косметолог, турбосолярій, а також новий тренд в фізіотерапії — кріосауна. Це – суперзасіб для покращення мікроциркуляції, обміну речовин і зміцнення імунітету. Відновити сили після виснажливого тренування Ви зможете в фіто-барі, в асортименті якого завжди прохолодні свіжі фреші, білкові та вітамінні напої від кращих виробників спортивного харчування. Наші спеціалісти проконсультують Вас стосовно споживання професійного харчування і підберуть потрібний саме Вам спектр додаткового харчування! 	

Показати інші місця:

Фільтр

Радіус:

Спортивні заклади та послуги на Б.Міхновських