ЛЮРЦ

+38 (032) 2949894
+38 (032) 2949492
вул. Городоцька, 85 оф. 312
Львівська область , 79016
Львів

49.839342

24.010371
 
	Юридична компанія ЛЬВІВСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ЦЕНТР («ЛЮРЦ») заснована у 2001 році і на сьогодні надає повний спектр високоякісних юридичних послуг, необхідних для ведення бізнесу в Україні.

Для фахівців «ЛЮРЦ» важливими є розвиток стабільних відносин з клієнтами та комплексний підхід до вирішення наявних у клієнта проблем. З цією метою ми постійно підтримуємо зв’язок з органами державної влади та управління, партнерські відносини з провідними консалтинговими компаніями та адвокатами, а також постійно підвищуємо професійний рівень юристів компанії.

Наша компанія спеціалізується на широкому колі юридичних практик, у тому числі в області корпоративного права і M&А, нерухомості і будівництва, антимонопольного права і конкуренції, судового представництва, права інтелектуальної власності, страхування, трудового права, адміністративного права, фондового ринку і IPO. Наша компанія надає глибоку юридичну експертизу підприємствам різних секторів бізнесу, у тому числі у сфері фінансових послуг, нерухомості, харчової промисловості, телекомунікації, роздрібної торгівлі, агропромисловості (сільського господарства), інфраструктури і транспорту.

Юридична компанія «ЛЮРЦ» будує надійні партнерські стосунки з провідними юридичними компаніями Німеччини, Австрії, Великобританії, США, Росії і багатьох інших юрисдикцій. Завдяки цьому наші клієнти можуть отримувати юридичні послуги найвищої якості на глобальному рівні.

Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучку систему співробітництва, надаючи послуги наступними способами –консалтинг (юридичні консультації), аутсорсинг, юридичний аудит (due diligence).

Будемо раді бачити Вас нашими клієнтами та майбутніми партнерами!

Наша команда

Ми вважаємо, що головним надбанням «ЛЮРЦ» є члени нашої команди з їх особистими якостями - те, ким вони є і те, що вони роблять. Ми переконані, що успіх нашого бізнесу в першу чергу залежить від людей, з яких складається наша команда.

Виходячи з цього, наша компанія має команду молодих, динамічних і водночас досвідчених та професійних юристів-практиків. У розпорядженні наших юристів значний досвід застосування українського та міжнародного права, здібності розуміти потреби та цілі наших клієнтів і, відповідно, надавати високоякісні юридичні послуги. Кожен із наших юристів спеціалізується в кількох галузях права, а також володіє українською, російською та англійською мовами. Деякі юристи також володіють іншими мовами, зокрема, польською та німецькою.

Основними принципами роботи наших юристів є oрієнтація на успіх, індивідуальний підхід до кожного клієнта та відповідальність за надані послуги.

Перелік послуг:
Консалтинг
Аутсорсинг
Юридичний аудит
Реєстрація та ліцензування
Представництво в судах
Корпоративне право / M&A
Нерухомість, будівництво і земля
Врегулювання спорів
Податкове право
Відносини з державними органами
Трудове право
Сімейне право
Земельне право
Спадкове право
Житлове право	

Робочі години

Понеділок: 00:00 - 24:00
Вівторок: 00:00 - 24:00
Середа: 00:00 - 24:00
Четвер: 00:00 - 24:00
П'ятниця: 00:00 - 24:00
Субота: 00:00 - 24:00
Неділя: не робочий

Новини

Показати інші місця:

Фільтр

Радіус: