МайстерOK

+38 (032) 2470080
+38 (032) 2673046
+38 (067) 3103919
вул. Широка, 86а
Львівська область ,
Львів

49.842508

23.961916
 
	З нами надійно, економно, зручно!
 
 Наш час вимагає від людей високої швидкості і мобільності. Адже ми як ніколи цінуємо не тільки години, але і кожну хвилину. Щодня мільйони людей вдаються до незамінної помічниці в побуті - сучасної побутової техніки. Засмучує нас тільки одне, коли побутова техніка ламається.
 Самим важливим і правильним у ситуації - вибрати надійний сервіс, який пропонує якісні послуги з ремонту побутової техніки. І тоді ви будете повністю впевнені, що поломка буде усунена швидко і якісно.
 Не радимо братися ремонтувати побутову техніку (яка здається найпростішою на перший погляд, навіть якщо ви думаєте, що вам відома причина її поломки, і ви зможете самі легко відремонтувати) самостійно.
 Ремонт побутової техніки можна довірити тільки професіоналам.
 Довірте свої побутові прилади і свої проблеми в надійні руки, і ваша, відремонтована техніка (швидко, а найголовніше - якісно) прослужить вам довгі роки, буде працювати як нова.
 Будь-які послуги з ремонту побутової техніки у Львові і передмісті здійснюються на найвищому рівні - ми гарантуємо якість результату, швидкість і надійність. Наші майстри з ремонту побутової техніки, щороку підвищують свою кваліфікацію, а їхні професійні навички ми ретельно перевіряємо ще при прийомі на роботу, щоб здійснювати ремонт техніки будь-якої складності та будь-яких торгових марок. Наші майстри виконують будь-які послуги, чи потрібно вам виконати ремонт побутової техніки або підключення, чи зробити дрібний ремонт, який не стосується заміни запчастин, або ж провести складний ремонт холодильника, або пральної машини - ми виконуємо будь-яке завдання.
 Наша компанія «МайстерОК» здійснює ремонт техніки на дому, завдяки чому клієнт економить час на доставці виробу в майстерню. Важливо відзначити, що наша компанія працює з будь-якими видами техніки: як з окремими одиницями, так і з вбудованими приладами, незалежно від розмірів і марки виробника.
 Важливим моментом є ще те, що наші фахівці використовують тільки оригінальні запчастини для ремонту побутової техніки, які рекомендують виробники, адже гарантійні запчастини ідеально підходять, і продовжують термін служби вашого пристрою. Зазначимо, що важливим моментом є непрофесійне втручання (у тому числі використання неоригінальних запчастин), яке може привести до небажаних наслідків. А, враховуючи те, що сучасні технологічні тенденції активно розвиваються і не стоять на місці, тільки майстер, який має досвід і відповідну кваліфікацію проведе якісний ремонт побутової техніки на дому.
 Особливістю роботи нашої майстерні є зручний сервіс, прийнятні ціни та виконання практично всіх видів ремонту на дому та в майстерні. Вартість ремонту будь-якої техніки з використанням оригінальних запчастин не буде занадто обтяжливою, а якість і терміни виконання послуг, що надаються влаштують найвибагливіших клієнтів.
 Довірте ремонт побутової техніки нашим професіоналам.
 Гарантована якість результату, швидкість і надійність.
 Якщо вам потрібний недорогий і професійний ремонт побутової техніки у Львові і передмісті - ласкаво просимо до нас.

Наші майстри здійснюють:

Ремонт імпортних пральних машин
Ремонт вітчизняних пральних машин
Ремонт холодильників
Ремонт посудомийних машин
Ремонт електроплит
Ремонт газових плит
Ремонт порохотягів
Ремонт витяжок
Ремонт мікрохвильових печей
Ремонт інших видів побутової техніки будь-якої складності.
	

Робочі години

Понеділок: 08:30 - 20:00
Вівторок: 08:30 - 20:00
Середа: 08:30 - 20:00
Четвер: 08:30 - 20:00
П'ятниця: 08:30 - 20:00
Субота: 09:00 - 14:00
Неділя: не робочий

Послуги

імпортних пральних машинвітчизняних пральних машинхолодильниківпосудомийних машинелектроплитгазових плитпорохотягіввитяжокмікрохвильових печей

Показати інші місця:

Фільтр

Радіус: