Панська чарка

+38 (032) 2355391
+38 (097) 2054841
вул. Винниченка, 3
Львівська область ,
Львів

49.839683

24.029717
 
	Компанійський ресторан "Панська чарка" у Львові!
Приємний вишуканий інтер`єр здійснений в інтелігентному львівському стилі. Ресторан містить три зали (для тих гостей, що не палять, для курців та окремий VIP-зал) і затишну літньо-зимову терасу. «Панське» оформлення, широкий асортимент страв, гарно сервіровані столи, а також зручні стільці та дивани, сприяють хорошому відпочинку гостей. В «Панській чарці» панує атмосфера затишку та відпочинку.
Відвідавши ресторан панська чарка ви зможете насолодитися стравами традиційної українсько-європейської кухні, а привітний та кваліфікований персонал якісно обслужить вас на вищому рівні. Широке меню зацікавить найвибагливіших відвідувачів. А родзинкою ресторану є специфічне впольоване меню з вепра, що містить страви з кабана, впольованого на екологічно чистій території лісництва «Зубр», розташованого у Львівській області. 
Ще однією особливістю ресторації є єдині у Львові натуральні лікувальні настоянки, які виготовлені за спеціальним рецептом. Їх тут є біля тридцяти видів, різних на смак та вміст (яблунева, горіхова, апельсинова, грушева, мелісова, бурячкова, кавова, хрінівка, калганівка та ін.).
«Панська чарка» охоче запрошує відсвяткувати банкети та урочисті події в залах ресторації, пропонуючи спеціальне бенкетне меню.	

Показати інші місця:

Фільтр

Радіус:

Ресторани, кафе та ін. на Винниченка
  1. Кафе "Кабінет"
    Затишне кафе-читальня Кабінет на 3 зали знаходиться в центрі міста. Верхній зал ...
  2. Кумпель
    Кухня: Європейська, Українська Сервіси:VIP-зал, вид з вікна, літня тераса, ст...
  3. Cabinet
    Сучасна пекарня-кондитерська, ресторан. Місце , в яке хочеться повертатися знову...