Весільна агенція "Гармонія"

+38 (032) 2991715
+38 (067) 3145653
вул. Чорновола, 63
Львівська область ,
Львів

49.858367

24.019715
 
	Весільна агенція "Гармонія"

  Весілля - це особливий творчий процес. Спочатку дівчина отримує пропозицію руки та серця, потім приходить до рішення вийти за коханого заміж. І як завершуюча стадія йде організація весілля у Львові чи Україні.

  Кожній закоханій парі хочеться, щоб їхнє весілля нагадувало справжню казку. 
Весільна агенція "Гармонія" знає, як реалізувати мрію будь-якого замовника про ідеальне весілля. Ми працюємо на ринку весільних послуг вже багато років, тому знаємо реальну цінність часу та бережемо його для клієнта. Звернувшись до нас ви отримаєте такий результат про який навіть і не мріяли.

  Ми візьмемо на себе всю відповідальність та питання «закулісної» роботи в організації весілля. Ви матимете час для того, щоб сконцентрувати увагу на собі та коханій людині, розслабитися та отримувати задоволення. Ваша ціль сьогодні – це веселитися, відпочивати, вбирати кожну емоцію, кожне почуття та атмосферу цього важливого для вас дня. Все решта – робота весільної агенції "Гармонія".

  Ви можете не сумніватися в тому, що отримаєте індивідуальне, цікаве та веселе весілля, яке ще довго будуть пам’ятати друзі та близькі. Ми пропонуємо весілля під ключ у Львові, різноманітні пакетні пропозиції. До вашої уваги такі послуги, як розробка сценарію весілля, шоу-програма, оригінальний музичний супровід чи тамада.

  Ми знаємо все про організації весілля у Львові чи Україні та зуміємо поєднати ці навички в вашому святі. Можна з гордістю зазначити, що ми єдина весільна агенція у Львові, яка може запропонувати такий список послуг високого рівня без втрати якості. Ви можете вибрати будь - яке місце проведення весілля, а проблему реєстрації шлюбу вирішить виїзна церемонія.

  Наша команда весільної агенції – це перевірені, надійні люди. Ми можемо гарантувати повну координацію всіх послуг в день урочистості, своєчасне прибуття всіх членів команди, які задіяні на вашому святі та якісне виконання зобов’язань.

Ласкаво просимо у весільну агенцію "Гармонія"	

Робочі години

Понеділок: -
Вівторок: -
Середа: -
Четвер: -
П'ятниця: -
Субота: -
Неділя: -

Показати інші місця:

Фільтр

Радіус:

Приватні послуги на Чорновола
 1. Інфостиль
  Студія «Інфостиль» – молода, професійна команда амбіційних, талановитих та цілес...
 2. Інфостиль
  Фотографія - це мистецтво побачити прекрасне в буденних речах і засіб зберегти т...