Юридична компанія "ЛЕКСОПОЛІС"

+38 (032) 2444224
+38 (067) 9467276
+38 (099) 0103100
вул. Грабовського, 11
Львівська область , 79000
Львів

49.83153766677515

24.022009815292336
 
	ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ЛЕКСОПОЛІС" пропонує скористатись послугами з юридичного супроводу бізнесу, що включає:
  
Реєстраційні послуги "під ключ" (реєстрація бізнесу "під ключ" - ФОП, ТОВ, ПП тощо; реєстрація змін до відомостей, що містяться у Єдиному державному реєстрі, в тому числі зміни до установчих документів - зміна складу засновників юридичної особи, зміна керівника юридичної особи, зміна розміру статутногог капіталу юридичної особи, зміна місцезнаходження/місця проживання юридичної особи/ФОП, зміна видів  економічної діяльності (КВЕД); реєстрація платником єдиного податку та податку на додану вартість; реєстрація касового апарату (РРО); реорганізація та ліквідація суб"єктів господарювання та інші реєстраційні послуги).

Судовий захист (податкові, господарські, митні, кредитні, корпоративні, сімейні, спадкові, трудові та інші спори).

Юридичний супровід укладення угод, в тому числі ЗЕД-контрактів (юридичний аналіз наданого клієнтом проекту договору, пропозиції щодо приведення умов договору  у відповідність із положеннями законодавства та інтересами клієнта; підготовка проекту договору та його доопрацювання під потреби клієнта, з урахуванням його вимог та специфіки діяльності бізнесу з метою убезпечення його від ризиків та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства).

Юридичний супровід найму працівників - кадрове діловодство (підготовка трудових договорів або цивільно-правових договорів з працівниками; підготовка договорів про повну матеріальну відповідальність, посадових інструкцій, правил внутрішнього трудового розпорядку, колективного договору; підготовка наказів, в тому числі по особовому складу, ведення трудових книжок працівників тощо).
 
Реєстрація, захист та юридичний супровід операцій щодо об»єктів інтелектуальної власності (реєстрація торгової марки та авторського права; розробка та юридичний супровід укладення угод щодо створення та/або передачі прав на об»єкти інтелектуальної власності).

Юридичний супровід нерезидентів в Україні  (консультування та допомога щодо реєстрації бізнесу в Україні; одержання податкового номера для іноземного громадянина; одержання дозволу на працевлаштування іноземного громадянина в Україні; реєстрація іноземних інвестицій).

Правовий аудит

Адвокатські послуги (консультації адвоката, судове представництво, адвокатський запит).

Абонентське юридичне обслуговування (наявні пакетні пропозиції передбачають як комплексне абонентське юридичне обслуговування, так і часткове – договірний супровід, кадровий супровід).

Юридичні консультації (надання усних юридичних консультацій та підготовка письмових правових висновків щодо питань створення та діяльності бізнесу).
 
Юридичний супровід перевірок та оскарження їх результатів.
 
Юридичний супровід участі у тендерних процедурах (підготовка документів, передбачених тендерною документацією - довідка про відсутність судимості, довідка про відсутність у реєстрі корупціонерів, довідка щодо відсутності провадження про банкрутство, витяг з ЄДР тощо; оскарження результатів торгів).

Навчальні курси, семінари, тренінги з правових питань
	

Робочі години

Понеділок: 09:00 - 18:00
Вівторок: 09:00 - 18:00
Середа: 09:00 - 18:00
Четвер: 09:00 - 18:00
П'ятниця: 09:00 - 18:00
Субота: не робочий
Неділя: не робочий

Показати інші місця:

Фільтр

Радіус:

Юридичні послуги на Грабовського