Гастро-вечір. Презентація авторського вина "Країна мрій" Олега Скрипки

Адресс: м. Львів, пл. Мицкевича 6/7
Початок події: 2019-01-17
Кінець події: 2019-01-17
 
Як і обіцяли: новий рік – нові події, кулінарні відкриття, смакові горизонти. Тож 17 січня у ф’южн-ресторані клубу Split Club Lviv відбудеться новий гастро-вечір, під час якого музикант та лідер гурту "ВВ" Олег Скрипка презентує власну лімітовану лінійку українських вин "Країна мрій". Настав час українських напоїв!
Перший в Україні зірковий винороб представить два види вина з сортів винограду Піно Нуар і Трамінер, що вирощуються на Закарпатті.
Основна ідея заходу – популяризувати українське виноробство. Це й робить відомий музикант, який впевнений: "…зараз саме час відкрити і собі, і світу українське вино. Я завжди ставив собі за мету відкривати нашу культуру. Мені було важливо, щоби люди повірили в українську пісню. І ми бачимо, що відбувається зараз — це модно, це тренд; зараз — розквіт нашої музики. Я дуже хотів, щоби повірили в українську кухню, і традиційну, і високу, авторську – й от, вона цікава, переживає бум. От тепер – якісне вино. Я вірю в українське вино".
Зазвичай напої підбирають під страви. Однак цього разу буде навпаки. Шеф-кухар ф’южн-ресторану Роман Щурко представить закуски, що підкреслять і відтінять смак і тонкощі представлених вин, два з яких – "Країна мрій" Олега Скрипки.
Гастро-вечір проходитиме у форматі дегустації, спілкування з музикантом-виноробом. На завершення Олег приготує особливий десерт – свою музику, яка, ми впевнені, залишить приємні спогади про зустріч.


Коли?
17 січня

О котрій?
19:00 (тривалість – 3 години)

Де?
Ф’южн-ресторан Split

Що будемо їсти?
1. Закуска з сиром "Шевр", карамелізованою хурмою та мангово-обліпіховим соусом
2. Карпачо з підкопченої качиної грудки з мандаринами та пікантним соусом
3. Філе телятини з яблучним пюре та гранатовим соусом
4. Десерт

Що будемо пити?
6 вин Трамінер та Піно Нуар (2 з них – "Країна мрій" Олега Скрипки)

Яка вартість?
1200 грн.

Як взяти участь?
Звертайтеся на рецепцію клубу (пл. Міцкевича, 6/7)
Детальна інформація за телефоном: +38 (032) 242-22-00

Приймають участь

Олег Скрипка

Ціна

Безкоштовно
Платно

Заклад

На даний момент немає відео
Немає коментарів

Показати інші події:Інші події

Переглянути усі події