Laya Project - "Музична данина стійкості духу"

Адресс: м. Львів, вул. Дрогобича, 8
Прем'єра: 2014-03-04
Продаж квитків:
 
Запрошуємо Вас у музичну подорож – перегляд документальної стрічки «Laya Project . Музична данина стійкості людського духу", присвячений всім уцілілим після цунамі в Азії 26 грудня 2004 року.
Команда звукоінженерів компанії EarthSync, що знаходиться в Південній Індії, протягом двох років подорожувала по районах постраждалих від цунамі на території шести держав (Індії, Індонезії, Шрі-Ланки, Таїланду, М'янми, Мальдивів) і записувала музику з місцевими музикантами. Матеріал був змонтований на студії в Ченнаї .
Фільм дістав різні нагороди (Головний приз в Нью-Йорку на Міжнародному незалежному кіно і відео фестивалі , премію «Кращий фільм» на кінофестивалі Байрон-Бей, спеціальний приз Choice Award журі на кінофестивалі у Занзібарі та міжнародному кінофестивалі в Танзанії і приз глядацьких симпатій на Imaginaria кінофестивалі в Італії), проект брав участь на міжнародних кінофестивалях таких міст, як Лос-Анджелес , Санкт - Петербург , Тель-Авів , Мумбаї і Куала-Лумпура . Він також транслювався по всьому світу на каналі National Geographic.

Початок перегляду – 20.00
Вартість – замовлення чаю або грошовий еквівалент у розмірі 25 грн.

Ціна

Платно

Заклад

На даний момент немає відео
Немає коментарів

Показати інші події:Інші події

Переглянути усі події