Любителі кави - ласкаво просимо до Львова!

У вересні цього року, Львів запрошує всіх поціновувачів ароматного напою на щорічний фестиваль кави. Хоча місце проведення фестивалю заплановано на площі Ринок, у внутрішньому подвір'ї Ратуші, аромат кави заповнить всі вулиці міста.

Кава є найулюбленішим напій в світі, тому чашечка запашної кави по праву вважається символом гостинності та привітності. І мало хто, сьогодні, може уявити собі початок дня без чашечки цього напою, що бадьорить.
 
Кава вже давно вважається символом красивого і романтичного Львова, адже саме під там можна спробувати самі різні сорти кави, приготованих за унікальними рецептами. Кава та кав'ярні Львова, на сьогоднішній день, стали впізнаваним брендом серед туристів з різних країн.
Львівський фестиваль кави за роки свого існування, вже завоював величезну популярність не тільки в місті, а й далеко за його межами. Свято кави став гарною традицією і особливої візитною карткою осіннього Львова, який подобається дуже багатьом. Тому, в 2013 році організатори запланували більш грандіозну програму свята і у великих масштабах. Традиційно, на фестивалі кави, проводитиметься змагання за звання найкращої кав'ярні. Кожен бажаючий може відвідати всі кав'ярні, які беруть участь у конкурсі, і віддати свій голос за найбільш вподобану. Крім вибору найкращої кав'ярні, будуть вибиратися Король та Королева кави, які стануть символами фестивалю.
Переможців Фестивалю кави, як і в попередні роки, будуть вибирати експерти, які входять до авторитетне журі. Головну номінацію, цього року буде визначена за трьома параметрами: по голосуванню у кав'ярнях за допомогою бюлетенів (50%), за наслідками голосування на офіційному сайті Фестивалю кави (становить 30% від загального результату), та за вибором Короля та Королеви кави (20 %). Король та Королева, на дні фестивалю, відправляться в "Кавовий тур", щоб вибрати найкраще кавове заклад Львова.
 
На кавовому фестивалі у Львові можна буде скуштувати багато різноманітних видів кави, починаючи з традиційного напою, і закінчуючи смачними кавовими коктейлями. Протягом дня, жителі та гості Львова зможуть відвідати ярмарок-продаж кави та кавового посуду, а ближче до вечора, насолодитися вечірніми прогляданнями кіно, концертами камерної музики і джазовими уявленнями. У програмі фестивалю заплановано роботу «ворожок», які у дворі Львівської міської ради будуть ворожити на кавовій гущі.
 
Назва:
Львів
Інші назви:
Західна столиця, Місто Лева, Бандерштадт, Лемберґ, Леополіс
Область:
Львівська область
Перша згадка:
1256 рік
Поділ міста:
Галицький, Залізничний, Личаківський, Франківський, Шевченківський, Сихівський
Населення:
760 026
Площа:
182,01 км²
Поштові індекси:
79000-79490
Код телефону:
+380-32
Координати:
49°49′48″ пн. ш. 24°00′51″ сх. д. (G)
День міста:
Перша неділя травня
Міський голова:
Екс-голови міста:
Буняк Любомир
Куйбіда Василь
Шпіцер Василь
Котик Богдан