Віддихаємо у Львові

Львів старовинне місто, яке засноване у 1256 році, визнане одним з найкрасивіших міст Європи, завдяки своїй архітектурі і культурі. Був побудований талановитими архітекторами, які жили в різні століття, що робить це місто таким привабливим для туристів наших часів. Тут колись давав свої виступи великий маестро Паганіні, а так само в цих місцях були імператор Австрії та король Польщі, відпочиваючи у Львові, можливо, ви будете ходити по тих місцях, де ходили вони. Львів цей те місто, куди можна поїхати відпочити всією сім'єю. Комфортний відпочинок, незабутні пам'ятники архітектури, справжня ароматна кава, буде для вас одним із незабутніх спогадів вашої поїздки.

По Львову можна подовгу ходити, і на вас будуть дивитися безліч архітектурних шедеврів, і при кожній новій екскурсії будуть відкриватися все нові таємниці міста-загадки настільки він різноманітний. Подорожі по місту відкриють вам таємниці, чому Львів так популярний серед екскурсій не тільки для жителів України, але і для туристів з інших країн. Для них проводяться безліч екскурсій, в яких можна переглянути всі визначні пам'ятки міста.

Найбільш цікавими пам'ятками міста є: площа Ринок, Оперний театр, Бернардинський монастир, проспект Свободи, Палац Потоцьких, Личаківський цвинтар, Домініканський Собор. І це ще не все, парк "Високий замок" пам'ятник Данилу Галицькому, Шевченківський Гай, ось той скромний список, який можна надати майбутньому туристу.

Розповім коротко про ці пам'ятки, щоб було більш зрозуміло, а які місця в першу чергу відвідувати ви визначите самі.

Львівський театр Опери та Балету імені С. Крушельницької - неперевершений витвір мистецтва в стилі неоренесанс, який став однією з прикрас Європи.

Проспект Свободи - найкрасивіша вулиця Львова, центр ділового і культурного життя міста.

Площа Ринок - дивовижний, неймовірний музей під відкритим небом. У центрі площі знаходиться будинок міського управління. Протягом століть будинок міського управління неодноразово піддавався реконструкції, а її сьогоднішній вигляд залишився практично незмінним з 1851 року.

Палац Потоцьких - палац площею 3100 кв. м., побудований у стилі французького барокового класицизму. Колишня резиденція родини Потоцьких. Початок будівництва з 1880 року. Бернардинський монастир - радує своєю архітектурою з XV століття, дивовижне видовище.

 

Домініканський Собор - собор прикрашають кращі зразки львівської пластики XVIII століття - 18 дерев'яних статуй святих домініканського чину, розташованих під куполом, а також позолочені скульптури вівтаря. Будівля побудована в стилі бароко.

Парк "Високий замок" - Парк розташований на Замковій (Княжій) горі і є найкращим місцем для романтичних прогулянок.

Пам'ятник Данилу Галицькому - Пам'ятник засновнику міста Львова. Князь Данило Галицький був відомим політичним діячем і полководцем.

Личаківський цвинтар - як не дивно навіть цвинтарі у Львові є пам'яткою. Це одне з самих старих кладовищ у всій Європі, було відкрито в 1786 році. У ньому стоїть пам'ятник українському поету Івану Франку.

Шевченківський Гай - етнографічний музей побуту та народної архітектури під відкритим небом, де можна переглянути архітектурні експонати.

Як ви бачите у Львові багато пам'яток і є на що подивитися. Вдалого вам відпочинку.

Назва:
Львів
Інші назви:
Західна столиця, Місто Лева, Бандерштадт, Лемберґ, Леополіс
Область:
Львівська область
Перша згадка:
1256 рік
Поділ міста:
Галицький, Залізничний, Личаківський, Франківський, Шевченківський, Сихівський
Населення:
760 026
Площа:
182,01 км²
Поштові індекси:
79000-79490
Код телефону:
+380-32
Координати:
49°49′48″ пн. ш. 24°00′51″ сх. д. (G)
День міста:
Перша неділя травня
Міський голова:
Екс-голови міста:
Буняк Любомир
Куйбіда Василь
Шпіцер Василь
Котик Богдан